تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 66
 • بازدید دیروز 13
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 150
 • بازدید این ماه 368
 • بازدید این سال 1846
 • بازدید کل 3254
 • تعداد مطالب سایت 249
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مراسم عروسی علاوه بر اینکه برای عروس و داماد خاص است برای مهمانان دعوت شده به مراسم هم می تواند روزی خاطره انگیز و به یادماندنی باشد. معمولا وقتی شما برای شرکت در یک مراسم عروسی دعوت می شوید از روزها قبل خود را برای این شب آماده خواهید کرد. یکی از موارد مهمی که مخصوصا برای خانم ها که می خواهند در مراسم عروسی شرکت کنند، بسیار مورد توجه است آرایش و گریم صورت خود و آماده شدن برای شرکت در این مراسم است. مسلما آرایش مهمان مراسم عروسی چیزی است که علاوه بر زیبایی شخصی، تاثیر در هماهنگی و زیبایی کلی مراسم عروس و داماد را نیز به وجود خواهد آورد.

خدمات مجالس در تهران

تمام مهمانی های مراسم عروسی، مهمان های خاص خود را دارد، مهمان هایی که چه در زمینه لباسی و چه در زمینه آرایشی زیاده روی کرده باشند و به اصطلاح از نافرمی به چشم بیایند. حال می تواند خط چشمی بسیار سنگین و غیر ضروری استفاده کرده باشند که چهره ای ترسناک به آن ها ببخشد و یا لباسی غیر معمول و بد مدل به تن کرده باشند. مراسم عروسی می تواند محیطی ایجاد کند تا مهمان ها را به زیاده روی در شکل ظاهری خود وا دارد.می خواهیم به شما به عنوان یک مهمان در مراسم عروسی کمک کنیم تا ظاهری متعادل و در عین حال زیبا و شکیل داشته باشید. ما در متن آرایش مهمان مراسم عروسی چگونه باشد؟ شما را با آرایش و گریم صورتی برای خانم ها آشنا می کنیم که اگر رعایت کنید می توانید از نظر ظاهری، در مراسم عروسی که به عنوان مهمان دعوت شدید بدرخشید و جزو مهمانان خاص نباشید!

تشریفات مجالس در تهران

نکاتی در آرایش مهمان مراسم عروسی

مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که مراسم عروسی درباره عروس خانم است و نه شما! اگر چه که شما می خواهید با داشتن آرایشی غلیظ چشم و لب، تک باشید به خاطر داشته باشید که شما عروس خانم نیستید! زیبایی در سادگی نهفته است و به عنوان مهمان عروسی بهتر است آرایشی نرم، ساده داشته باشید. برای اینکه خود را آرایش کنید بدون اینکه در انجام آن زیاده روی کنید بهتر است چند پیشنهاد آرایشی در ادامه متن را دنبال کنید.

با توجه به سه قسمت اصلی صورت یعنی پوست، چشمان و لب ها می توانید آرایشی ساده، مناسب و زیبا داشته باشید. ابتدایی ترین و مهمترین چیزی که باید به آن دقت کنید پوست شما است. کرم های بی بی برای مراسم عروسی یکی از گزینه های عالی برای استفاده بر روی پوست شما است. این کرم ها نرمی و زیبایی خاصی به پوست شما می بخشد. بعد از آماده سازی پوست صورت خود، مکمل در خور و مناسب آن آرایش چشمان شماست. می توانید بعد از مرتب سازی ابروی خود، یک سایه روشن براق بین مژه ها و ابرو خود بزنید بعد از آن می توانید از رنگ نرم خاکستری استفاده کنید. فقط دقت کنید که در استفاده از آن زیاده روی نکنید تا نمای چشم شما بی حالت نشود بعد از اعمال این آرایشها میتوانید در نهایت دو لایه ریمل بر روی مژه های خود بزنید. بعد از آماده سازی پوست صورت خود و آرایش چشمانتان نوبت به لب ها می رسد. از رژ لب قرمز استفاده کنید و آرایش خود را با استفاده از خط لب و براق کننده که با رنگ رژ لب شما همخوانی داشته باشد تکمیل کنید.

تشریفات عروسی در تهران

به عنوان مهمان داشتن یک آرایش ساده و زیبا برای مراسم عروسی بسیار بهتر و مناسب تر است.

[ امتیاز : ]