صفحه اصلي ثبت نام تبليغات تماس با ما
صفحه اصلي ثبت نام تبليغات درباره ما تماس باما
تبلیغات
0
تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 نويسنده : واوموزیک

خرید VPS ابری

تمامی سرور های مجازی مرکز داده بصورت کلود یا ابری قابل ارائه در 9 کشور و 18 دیتاسنتر مطرح مبتنی بر هارد SSD میباشند ارتقا سرور در مرکز داده فوق العاده آسان بوده، شما بدون نیاز به خاموش کردن سرور میتوانید درخواست ارتقا RAM ، CPU و یا هارد سرور را داشته باشید.

این سرور ها تمامی عملکرد سرور مجازی ابری را دارا هستند، تفاوت حائز اهمیت آن نسبت به سرور های معمول ابری دستیابی به مقدار زیادی از حافظه RAM بالا را ارائه می دهد، ایده آل برای پایگاه های داده و کش وب سایت های پربازدید در حافظه RAM است.

خرید VPS

این سرور ها تمامی عملکرد سرور مجازی ابری را دارا هستند، تفاوت حائز اهمیت آن نسبت به سرور های معمول ابری دستیابی به 4 برابر عملکرد بیشتر پردازنده میباشد، مقدار CPU بالای در نظر گرفته شده این سرور ها، مناسب برای برنامه هایی است که نیاز به پردازنده های قدرتمند دارند، استفاده از این سرورها برای کارهای محاسباتی فشرده، تجزیه و تحلیل داده ها و پردازش دسته ای کاملا بهینه شده است، توسعه دهندگان با دسترسی به قدرتمند ترین پردازنده Intel’s ® از جمله Xeon Platinum 8168 (Skylake) با سرعت 2.7 Ghz Clock و Xeon E5–2697A v4 (Broadwell) با سرعت 2.6 Ghz Clock. کاملا با عملکرد سازگار، ایده آل و قابل اعتماد خواهد بود. خرید سرور

بازديد: 7
ادامه مطلب
[ امتیاز : ] نظر شما :
تبلیغات
صفحه ها